Переоформлення дозволу на експлуатацію

Переоформлення дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу здійснюється на підставі Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв.

Підставами для переоформлення дозволу на експлуатацію є:

 1. зміна найменування юридичної особи або прізвища, імені, по батькові фізичної особи – власника дозволу;
 2. зміна місцезнаходження юридичної особи або місця проживання фізичної особи – власника дозволу у разі, якщо їх діяльність не передбачає наявності ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України;
 3. реорганізація юридичної особи – власника дозволу шляхом зміни організаційно – правової форми (перетворення), злиття, приєднання, поділу, виділу. У цьому разі (крім випадків поділу та виділу) дозвіл переоформлюється на правонаступника попереднього власника.

При реорганізації шляхом поділу або виділу дозволи на експлуатацію можуть бути переоформлені на суб’єкта господарювання, який реорганізується, та (або) на суб’єктів господарювання, що утворюються внаслідок реорганізації, тільки у разі, якщо параметри частотних присвоєнь залишаються незмінними. За інших умов такий суб’єкт господарювання повинен отримувати новий дозвіл на експлуатацію.

У разі виникнення підстав для переоформлення дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу необхідно звернутись протягом 30 робочих днів, особисто або через уповноважений орган чи особу або рекомендованим листом з описом вкладення до філії відповідного адміністративно – територіального регіону, із заявою про переоформлення дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу. До заяви додається дозвіл, що підлягає переоформленню, та відповідні документи або їх нотаріально засвідчені копії, які підтверджують зазначені зміни.

У разі, якщо експлуатація радіоелектронного засобу (радіомережі) здійснюється у місті Києві або Київській області, заявочні документи подаються безпосередньо до головного офісу УДЦР (03179, м. Київ, пр-т Перемоги, 151).

У разі переоформлення дозволу УДЦР приймає рішення про визнання недійсним дозволу, що переоформлявся, і вносить відповідні зміни до реєстру присвоєнь радіочастот.

Термін дії переоформленого дозволу дорівнює терміну дії дозволу, що переоформлявся.

Не переоформлений у встановлені терміни дозвіл є недійсним

Вартість робіт з підготовки та оформлення дозволу на експлуатацію

Стаття 7 – оформлення, переоформлення та продовження дії дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux